To, že v Praze je mnoho krásných míst, ví nejen Češi, ale i množství turistů, valících do ní obdivovat její krásy. Na jedno takové místo, kde se snoubí krása staré architektury, pražských památek, ale i příjemného a luxusního ubytování, vás vezmeme v dnešním pictorialu.

Ten vznikl pod taktovkou známého fotografa Filipa Matušinského v pětihvězdičkovém Hotelu U prince na Staroměstském náměstí. Tentokrát naše modelka Alena Kopáčová zkusila na vlastní kůži, jaké je to stát se princeznou a vyzkoušela několik krásných šatů ze Salonu Victory.

V autentickém prostředí náročně rekonstruovaného objektu z 12. století hotel nabízí ubytování v krásných pokojích originálně a stylově zařízených starožitným nábytkem. Recepce a room servis jsou hostům k dispozici plných 24 hodin denně. Kryté parkoviště se nachází přibližně 300 m od hotelu.

V luxusní restauraci podávají ty nejlepší speciality z české i mezinárodní kuchyně. Můžete si je vychutnat mezi ostatními hosty, nebo v intimitě stylových salónků. Širokou nabídkou nejen míchaných nápojů Vás překvapí New York cocktail bar v přízemí a příjemnou atmosféru 30. let minulého století Vám zprostředkuje Black Angel’s bar v suterénu, kde můžete posedět při každovečerní hře na piano. Jedinečné posezení skýtá venkovní zahrádka na Staroměstském náměstí s výhledem na Staroměstskou radnici s orlojem ze 14. století.

Na střeše hotelu se nachází unikátní Terasa U Prince, kde naleznete jedinečný výhled na pražské pamětihodnosti v čele s Pražským hradem, Staroměstským náměstím, Staroměstskou radnicí s Orlojem, Týnským chrámem, Kostelem sv. Mikuláše a Petřínskou rozhlednou.

Foto Filip Matušinský

Přidejte komentář