O nás

Victory salon je způsob, jak svět udělat krásnější. Vytvořit salon pro dívky, ženy a všechny ty, kteří chtějí být středem pozornosti při slavnostních událostech, věnečcích, maturitních plesech a všech důležitých akcích, na kterých se každá z nás chce cítit krásná a jedinečná, bylo vždy mým největším snem.

Šaty, které si můžete zapůjčit, jsou od jedinečných značek, které jsem s pečlivostí vybírala právě pro Vás. Pokud mě po dohodě navštívíte, ráda Vám pomohu najít takové, které Vám padnou a případně najdeme způsob, jak šaty upravit k Vašim představám.

Pokud jste si vybrali Victory Salon je Vaše volba správná a věřím, že neodejdete s prázdnou a šaty které si vyberete budou potěšením a radostí pro nevšední večery a příležitosti ve Vašem životě.

Exkluzivní materiály a precizní pestré provedení našich šatů překvapí nejen Vás, ale všechny ty, kteří Vás ve Váš velký den spatří. Okouzlete nevšedností našich modelů a dejte každému dni šanci, aby se stal tím nejkrásnějším dnem Vašeho života.

Vaše Barbora Marková za Victory Salon

0
šatů jsme půjčili
0
spokojených klientů
0
fashion designérů
0
nových šatů za měsíc
Jak si půjčit?

Ptáte se nás

NE, za zkoušku šatů si neúčtujeme žádné poplatky

ANO, vždy je lepší si termín zkoušky předem zarezervovat, díky tomu se Vám můžeme individuálně věnovat a vymezíme si čas speciálně jen pro Vás.Pokud se nám sejde více klientek najednou, vždy dáváme přednost objednaným zákaznicím.

Čím dříve si šaty zarazervujete tím větší budete mít výběr a také jistotu, že Vám je už nikdo jiný na Váš termín neveme.

Odebírejte naše novinky!