About Us Style 1

who we are

Welcome To Dress Rental Service

We have a wide selection of dresses from international designers. All dresses are 100% exclusive and in new collaction. If you are looking to hire designer dresses you can hire dresses that are fitting for your life’s most special occasions. We help women look fabulous at an affordable price, coupled with a sleek and efficient service perfect for solving that dress dilemma; even if it’s your first dress hire experience. Look amazing at your event!

owner

Reference klientů

Co o nás říkají naši klienti

Nádherné šaty, skvělý a velice milý přístup. Je vidět, že to slečnu baví. Velmi příjemné prostředí. Vše naprosto bez problému všem doporučuji! Díky tomuto salonu a krásným šatům jsem se celý večer cítila jako princezna a šaty mi každý chválil.

Barbora Bečvářová

I já jsem si ve Victory salonu půjčila šaty na svůj maturitní ples a nemohla jsem být více spokojená. Hrozně milé jednání se zákaznicemi a široký výběr nádherných šatů.. měla jsem půjčené opravdu krásně šaty a jsem z nich hrozně nadšená ještě teď. Každé slečně doporučuji půjčení šatů právě tady, ve Victory salónu, určitě toho nebudete litovat

Sabina Čuříková

Nejlepší salón, nejkrásnější šaty, všem holkám co máte svůj maturitní ples moc doporučuji nelituji že jsme si na svůj ples vzala šaty od vás budu mít díky vám nejkrásnější vzpomínky..

Jana Petrášová

perfect team

Our Professionals Can Help You

Barbora Marková

Lorem ipsum dolor sit amet, in his nonumes tincidunt, accusata dignissim eum cu.

0
dresses was rent
0
Satisfied clients
0
fashion designers
0
arrivals every month

@FindYourDress

Follow us on instagram

123 New York, NY 60606

Try on our dresses in showroom

0 800 555 44 11

Contact us by telephone

yourdress@info.com

Write us a message